You may register to post all kinds of product, company, application information and images Register Now!
Marble & Natural Stone Map of Turkey
Marble & Natural Stone Map of Turkey
Form
Visitors
40019182
Advertorial
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Our Site has
3196 Companies
3833 Natural Stones
708 Machinery
216 Consumables
registered
TummerWeb Info Center | Companies | A4 Granit Mermer İnşaat Ve Malz. Paz. Dış. Tic. A. Ş.
A4 Granit Mermer İnşaat Ve Malz. Paz. Dış. Tic. A. Ş.
A4 Granit Mermer İnşaat Ve Malz. Paz. Dış. Tic. A. Ş.
Field of Activity: Fabrika, İnşaat Uygulama,
Company Contact Information
T : +90 312 442 09 02    F : +90 312 442 33 49
Web: www.a4granit.com    Email: ankara@a4granit.com
Adr: Turan Güneş Bulvarı Korman Sitesi No: 51 / G ÇANKAYA Ankara

Company Presentation
A4 Granit mermer A.S. 03.08.1998 tarihinde, modern yapıların vazgecilmez dekoru haline gelen ve gun gectikce tercih sebebi artan dogal malzeme olan granit ile doseme ve duvar kaplama montaj islerinde hizmet vermek amacıyla kurulmustur.

Konusunda tecrubeli 25'i idari personel toplam 350 kisilik teknik kadrosuyla gelecegin yapılarının olusturulabilmesi icin, surekli yenilikci dusunceleri firma ideolojisi olarak kabul edip, yapıların gorunumlerinde estetigin on plana cıkarılması icin calısmalarını surdurmektedir.

Merkezi Ankara'da bulunan sirketimiz; Granitas A.S . ile birlikte kesim ve montaj islemlerini buyuk bir titizlikle yurutmektedir.

Kuruldugu gunden bugu ne buyuk islere imza atmayı ve yaptıklarını kaliteye donusturmeyi hedeflemistir. Bu kısa sure icerisinde yurtici ve yurtdısı buyuk projelerinde basarı saglayıp, calısmalarını belirli bir kalite standardı icerisinde devam ettirmek ve gelistirmek icin 200 yılı Subat ayında ISO 9001
Kalite Belgesini almaya hak kazanarak kendi kalite kulturunu olusturmus bulunmaktadır. Kurulmus olan kalite sisteminde A4 Granit Mermer A.S. calısanlarının ilk yapıldıgında ve her yapıldıgında hatasız is uretebilmelerini saglayan, kalite sisteminden beklenen verimlilik artısını yonetimin ve calısanların tam katılımı ile surekli iyilesme ve gelisimine odaklayan bir yonetim felsefesi vardır. Bu yonetim felsefesi kalite akısının gerekleri yerine getirilerek alınmasından once baslayan ve proje alımından sonra da devam eden her asamadaki calısmaları kapsamaktadır.

Firmamızda yapılan her is; Kalite El Kitabı, Kalite Prosedurleri, Talimatlar, Dıs Kaynaklı Belgeler ve Tedarikci Katalogları iceriklerine dokumante edilip, ISO 9001 Kalite Standardı normlarında uygulanmakta olup, is kalite belgeleri ile ifade edilemektedir.
Company Video
Firma Tanıtım Vidyosu Eklenmemiştir.
Quarries
Firma Ocakları eklenmemiştir.
Application Photos
  
Other Photos
Firma diğer resimler eklenmemiştir.
References
Firma referansları eklenmemiş.
Advertise
Firma ilanları eklenmemiştir.
`Machinery Promotion Group` has contributed to the construction of TummerWeb Portal
1
Turkish Marble, Natural Stone and Machinery Manufacturers Association | © 2008 | Legal Notices and Terms of Use | Site Map | Content Management CMS
Turan Gunes Bulvari 701. Sok. No: 8 / 3 - Cankaya - Yildiz / ANKARA - TURKEY Phone: +90 (312) 440 83 63 Fax: +90 (312) 440 80 83