You may register to post all kinds of product, company, application information and images Register Now!
Marble & Natural Stone Map of Turkey
Marble & Natural Stone Map of Turkey
Form
Visitors
40019224
Advertorial
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Our Site has
3196 Companies
3833 Natural Stones
708 Machinery
216 Consumables
registered
TummerWeb Info Center | Companies | Borusan Makine Servis ve Tic. A.Ş.
Borusan Makine Servis ve Tic. A.Ş.
Borusan Makine Servis ve Tic. A.Ş.
Field of Activity: Makina Üreticisi,
Company Contact Information
T : 212 393 55 00    F : 212 293 88 82
Web: www.borusanmakina.com    Email: info-cat@borusanmakina.com
Adr: Meclisi Mebusan Cad. No: 35/37 Salıpazarı - 80040 İstanbul

Company Presentation
Borusan Makina, kurulduğu 16 Mayıs 1994 tarihinden bu yana Genel İnşaat, Alt yapı projeleri ve Madencilik gibi sektörlerde kullanılan Caterpillar iş makinalarının satış, pazarlama ve yedek parça, servis konularını kapsayan müşteri destek hizmetlerini yürütüyor. Bugün Türkiye çapında yaygın bir hizmet ağı ve 50 tam donanımlı gezici servis ekibiyle hizmet veren kuruluşumuzun, konusunda deneyimli elemanları sürekli eğitim programı ile destekleneniyor. 17 Ekim 1997 tarihinden itibaren, Bakü'de kurduğumuz tesis ve ekibimizle Azerbaycan'da Caterpillar tek temsilcisi olarak hizmet vermeye başladık. Borusan Makina, 1997 yılı sonunda Gürcistan'da ve 1999 yılında da Kazakistan'da Caterpillar'ın tek yetkili temsilcisi ünvanını aldı.

Çalışmalarında ekip çalışmasını benimseyen yöneticilerimizle, görevlerini en zor şartlarda yerine getirmeye hazır bilgili, eğitimli çalışanları ile kuruluşumuz, sektördeki liderliğini korumayı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile çalışmalarını etkili bir şekilde yaymaya devam etmektedir.

Satış politikamız olarak 2000 yılı itibariyle segmentasyon yapıyı benimseyen organizasyonumuz ile Satış Elemanlarımızı Müşteri Temsilcisi olmaları yönünde ciddi eğitim faaliyetlerine başlanmıştır. Bunun ruhunda müşteriye ürün satmaktan öte çözüm satmanın müşterilerimiz ile uzun dönemli güvenilir ilşkiler yaratacağına inanılmaktadır.

Satış sonrası hizmetlerimizle pazarda rakipsiz olduğumuzu düşünüyoruz. Yedek parça stoğumuz ile müşterinin ihtiyacı stoktan % 85 oranında karşılanıyor. Servis teşkilatımız oldukça yaygın. İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana'da bölge müdürlüklerimiz ve bunlara bağlı şube müdürlüklerimizin yanı sıra 50 araçlık bir filodan oluşan gezici dış servis ekibimiz de mevcut. Satış teşkilatına, servis teknisyenlerine ve müşterilere satış sonrası eğitim veriyoruz. Müşteri Destek Anlaşmalarımız (MDA) ile de makinaları kontrol altında tutuyoruz. 1200'ün üzerinde anlaşmalı makina var.

Caterpillar iş makinası sahipleri makinalarını elden çıkartmak istediklerinde doğrudan Borusan Makina'ya başvurabiliyor, makinalarını takas yoluyla yenisiyle değiştirebiliyorlar. Bu durumda uzman kişiler tarafından yerinde incelenen makinanın fotoğrafları da, makinaya ait her türlü bilgiyle birlikte yayınlanıyor. İlk aşamada uzman kişiler tarafından kontrol edilen ve satış öncesi gerekli iyileştirmelerden geçirilen makinalar 3 ay ya da 1000 saat (hangisi önce dolarsa) garanti kapsamında bulunuyor. Açık artırmaya katılarak 2. el Caterpillar makina sahibi olanlar, Borusan Makina'nın sunduğu tüm yedek parça, servis ve müşteri destek hizmetlerinden yararlanabiliyorlar.
Company Video
Firma Tanıtım Vidyosu Eklenmemiştir.
Quarries
Firma Ocakları eklenmemiştir.
Application Photos
Firma uygulama resimleri eklenmemiştir.
Other Photos
Firma diğer resimler eklenmemiştir.
References
Firma referansları eklenmemiş.
Advertise
Firma ilanları eklenmemiştir.
`Machinery Promotion Group` has contributed to the construction of TummerWeb Portal
1
Turkish Marble, Natural Stone and Machinery Manufacturers Association | © 2008 | Legal Notices and Terms of Use | Site Map | Content Management CMS
Turan Gunes Bulvari 701. Sok. No: 8 / 3 - Cankaya - Yildiz / ANKARA - TURKEY Phone: +90 (312) 440 83 63 Fax: +90 (312) 440 80 83