You may register to post all kinds of product, company, application information and images Register Now!
Marble & Natural Stone Map of Turkey
Marble & Natural Stone Map of Turkey
Form
Visitors
38978901
Advertorial
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Our Site has
3193 Companies
3833 Natural Stones
707 Machinery
216 Consumables
registered
TummerWeb Info Center | Companies | Davut İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Davut İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Davut İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Field of Activity: Ocak, Fabrika,
Company Contact Information
T : +90 (326) 613 44 43    F : +90 (326) 613 66 76
Web: www.davutas.com.tr    Email: info@davutas.com
Adr: Çay Mah. Sahil Cad. 18 / A ISKENDERUN Hatay

Company Presentation
Dünyada son yıllarda doğal taşa talep hızla artmaktadır. Doğal taşların, yapı ve dekorasyon malzemesi olarak kullanılmaya başlanması dünya doğal taş üretiminin artmasına neden olmuştur. Ülkemiz bu konuda kaliteli ve zengin mermer rezervi bakımından söz sahibidir. Sektör ülkemiz ekonomisi açısından önem teşkil etmektedir.

Davut İnşaat San. ve Tic. A.Ş. olarak 2007 yıllında mermer sektörüne girmeye karar verdik ve Davut Mermer adıyla İskenderun / Hatay’da mermer ocağı işletmeciliğine başladık. İklim koşulları ocağımızın 365 gün çalışmasına müsaade etmekte olup İskenderun Liman ve Tren istasyonlarına 5 km mesafede bulunmaktadır.

2009 sonu itibariyle Fabrikamız üretime başlamıştır. Sürekli gelişen şirketimiz kaliteden taviz vermeden, doğal taş işleme teknolojisine destek vermeye devam etmektedir.

2011 yılında İstanbul Showroom açılmıştır. Stil ve zarafeti ile doğal taşların yeniden yorumlanması amacıyla; rezidanslar, oteller, alış veriş merkezleri gibi çeşitli projelerde mimarlara özgün çözümler sunarak yeni bir bakış açısı sunmaktadır.

2015 yılında İstanbul Depo açılmıştır. Malzemeler, müşterilerin hızlı taleplerine karşılık verebilecek bir bölge olan Sultanbeyli de hizmet vermektedir.

Mermerin ait olduğu ülkenin özelliklerini ve güzelliklerini yansıttığının bilincinde olup, mermercilikte kalitenin simgesi olmaya çalışıyoruz.

Doğal taşın bir ülke için önemini bildiğimizden son derece tecrübeli ve uzman iş arkadaşlarımızla, üretimimizi büyük bir titizlikle yapmaktayız. Ocağımız için gerekli en son teknolojik ekipman ve zengin donanıma sahibiz. Türkiye’de doğal taş piyasasına gerekli önemi ve katkıyı veriyoruz.

Kaliteden taviz vermemekteyiz. Kaliteli üretim ve hizmet eşittir başarı olduğunu biliyoruz ve uyguluyoruz. Yurtiçi ve Yurtdışı hem blok hem de plaka ve ebatlı mermer satışlarımız devam etmektedir. Türkiye’nin madencilik sektörü içinde doğal taşların payı giderek artıyor.
Company Video
Firma Tanıtım Vidyosu Eklenmemiştir.
Company Products
Application Photos
Firma uygulama resimleri eklenmemiştir.
Other Photos

Advertise

deneme

deneme

deneme

a

Mermer sektöründe çalışacak satış elemanı alınacaktır.
denem ilan

deneme bir ilandır.

denem ilan

Deneme bir ilan

Mermer sektöründe çalışacak satış elemanı alınacaktır.

dfsdf

Deneme Bir ilan

Deneme Bİr ilandır

Deneme Bir ilan dır

Deneme

Deneme

denedadajdlkjasdja kjkja

`Machinery Promotion Group` has contributed to the construction of TummerWeb Portal
1
Turkish Marble, Natural Stone and Machinery Manufacturers Association | © 2008 | Legal Notices and Terms of Use | Site Map | Content Management CMS
Turan Gunes Bulvari 701. Sok. No: 8 / 3 - Cankaya - Yildiz / ANKARA - TURKEY Phone: +90 (312) 440 83 63 Fax: +90 (312) 440 80 83