You may register to post all kinds of product, company, application information and images Register Now!
Marble & Natural Stone Map of Turkey
Marble & Natural Stone Map of Turkey
Form
Visitors
40019265
Advertorial
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Our Site has
3196 Companies
3833 Natural Stones
708 Machinery
216 Consumables
registered
TummerWeb Info Center | Companies | Enka Pazarlama İhracat İthalat A.Ş.
Enka Pazarlama İhracat İthalat A.Ş.
Enka Pazarlama İhracat İthalat A.Ş.
Field of Activity: Makina Üreticisi,
Company Contact Information
T : 0 (216) 446 64 64 Pbx    F : 0 (216) 446 72 86
Web: www.enka.com.tr    Email: istanbul@enka.com.tr
Adr: İstasyon Mah. Araplar Cad. No:6 3 TUZLA İstanbul

Company Presentation
1972 Yılında kurulmuş olan ENKA PAZARLAMA bir Enka Şirketler Grubu kuruluşu olup iş makinaları , ağır taşıtlar ile forklift ve endüstriyel ürünler satışı ve satış sonrası servis , yedek parça hizmetleri vermektedir. Enka Pazarlama bu hizmetleri İstanbul, Ankara, Adana, İzmir Bölge Müdürlüğü ile Trabzon, Diyarbakır Şubeleri ve kırkı aşkın yetkili bayisi ile tüm yurt sathında yerine getirmektedir.

Enka Pazarlama olarak sektöre sunduğumuz Hıtachı , Kawasakı ,Mıtsubıshı , Tadano , Tadano Faun iş makinaları , NPK ,D&A hidrolik ekipmanları, Iveco kamyon ve çekicileri, SCHMITZ, FFB dorseleri, SDMO jeneratörleri, Iveco Motors deniz ve endüstriyel motorları, TCM forkliftleri, Kobelt kontrol sistemleri dünyada satılan modellerle aynı kalite ve teknolojide CE belgeli olup ISO 9001 Kalite güvencesine sahiptirler.

Enka Pazarlama, makinaların ve çalışma koşullarının gereği olan servis hizmetlerini sunmada, üretici firma tavsiyelerini uygulamada, tecrübe ve bilgilerini en uygun şekilde kullanarak, satış sonrası hizmetlerde maksimum müşteri memnuniyetini sağlar.

Enka Pazarlama, en son teknolojilerin uygulandığı makinalara her türlü bakım ve tamir hizmetleri verebilmek üzere kadrosundaki elemanları sürekli olarak eğitime tabi tutar ve bilgilerini günceller. Müşterilerimizin makina ve ekipmanlarında en fazla üretimi en ekonomik şartlarda yapabilmelerini temin etmek için, satış öncesi ve sonrasında, üretim teknikleri konusunda her türlü hizmeti verir.

Enka Pazarlama, müşterileri için bir yatırım aracı olan makinaların çalıştığı sürece en ekonomik üretim yapması felsefesini benimsemiş olup, bu amaçla daima müşterileriyle işbirliği içinde olmuştur.

Enka yedek parça satış departmanı Merkez Tuzla 'da olmak üzere 4 bölge müdürlüğü deposu, İstanbul Deri Serbest Bölge ve birçok bayi ile hizmet vermektedir.
Makinanız için gerekli olan orjinal yedek parçaları her zaman Enka Pazarlamada bulabilirsiniz. Ünitenizin kalitesini korumak ve sorunsuz kullanabilmek için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Kalite ve hizmet anlayışında ödün vermeyen Enka, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Amacımız son teknolojiyle üretilen orjinal parçaları en hızlı şekilde ve uygun maliyetle sizlere ulaştırmaktır. Dünya çapında tercih edilen ve kalitesi tartışılmaz makinalarımızın sonuna kadar arkasında durmak, müşterimizi mağdur etmemek ve uzun vadede birlikte çalışmayı göz önünde bulundurmak bizim görevimizdir. Makinanız için gerekli olan tüm parçaları, günlük raporlarla analiz ederek stoklarımızı beslemekteyiz. Stoklarımızda hazırda 25 bin adet civarında parça vardır ve stoksal değer olarak 8 milyon euroyu bulmaktadır. Bu rakamlar ciddi boyutlarda olup ENKA PAZARLAMA 'nın satış sonrasına verdiği değeri göstermektedir. Çalıştığımız birçok üretici ile online bağlantı halinde bulunan firmamız yeni kurmuş olduğu işletim programı sayesinde hizmette en iyiye en hızlıya ulaşmayı hedeflemektedir. Bu sistem sayesinde tüm şube ve depolar birbirleriyle sürekli online bağlantı halinde bulunmaktadırlar. Yurtiçi ve yurtdışında bütün büyük kargo firmaları ile anlaşmalı olarak çalışmakta olan Enka, istediğiniz parçaları en hızlı ve güvenli yoldan size ulaştırmaya hazırdır. Satış sonrası olarak stoklarımıza, tecrübemize, teknolojimize güveniyoruz ve dahada iyiye ulaşmak için sınırlarımızı zorluyoruz.
Sürekli değişen ve ilerleryen teknolojiyi yakından takip edep yedek parça satış temsilcilerimiz siz açık görüşlü müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için çalışmaktadırlar.

Ana prensibi servis ve yedek parça hizmetini verebildiği en ekonomik makina ve ekipmanı sektöre sunmak olan ENKA PAZARLAMA uzman satış kadrosu , eğitimli servis personeli ve İstanbul
Company Video
Firma Tanıtım Vidyosu Eklenmemiştir.
Quarries
Firma Ocakları eklenmemiştir.
Application Photos
Firma uygulama resimleri eklenmemiştir.
Other Photos
Firma diğer resimler eklenmemiştir.
References
Firma referansları eklenmemiş.
Advertise
Firma ilanları eklenmemiştir.
`Machinery Promotion Group` has contributed to the construction of TummerWeb Portal
1
Turkish Marble, Natural Stone and Machinery Manufacturers Association | © 2008 | Legal Notices and Terms of Use | Site Map | Content Management CMS
Turan Gunes Bulvari 701. Sok. No: 8 / 3 - Cankaya - Yildiz / ANKARA - TURKEY Phone: +90 (312) 440 83 63 Fax: +90 (312) 440 80 83