You may register to post all kinds of product, company, application information and images Register Now!
Marble & Natural Stone Map of Turkey
Marble & Natural Stone Map of Turkey
Form
Visitors
38978931
Advertorial
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Our Site has
3193 Companies
3833 Natural Stones
707 Machinery
216 Consumables
registered
TummerWeb Info Center | Companies | Granitaş Granit San.ve Paz. A.Ş.
Granitaş Granit San.ve Paz. A.Ş.
Granitaş Granit San.ve Paz. A.Ş.
Field of Activity: Ocak, Fabrika,
Company Contact Information
T : 0 (216) 482 55 95- 444 0 827    F : 0 (216) 482 55 96
Web: www.granitas.com    Email: info@granitas.com
Adr: Harmandere Şehit Mehmet Günay Cad. No: 17 34912 Pendik/İSTANBUL PENDIK İstanbul

Company Presentation
Granitaş 1989 yılında ülkemiz doğal kaynaklarına değer katmak amacıyla kurulmuş bir sanayi kuruluşudur.

Granitaş Aksaray ve Bergama ' da ikişer, Giresun, Kırklareli ve Eskişehir ' de birer adet olmak üzere ülkemizde toplam yedi adet granit ocağı işletmektedir.

Bilecik ' de dünya granit sektörünün son teknolojisiyle kurulmuş ve geçen yıllar boyunca da daima yenilikleri takip edip yatırımlar yaparak hep modern ve yeni kalmış fabrikasında kendi granit ocaklarından elde ettiği granit bloklarını işlemenin yanı sıra yurtdışından ithal ettiği zengin renk ve doku çeşitliliğine sahip granit bloklarını da işleyerek müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi ile her zevke hitap edecek şekilde sunmaktadır.

Günümüzde en dayanıklı ve prestijli yapı malzemesi olan granit, inşaat sektörünün ülkemizdeki gelişmesine paralel olarak her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Günümüzün modern yapılarının özellikle dış cephe kaplamalarında ve yer döşemelerinde müşteri projeleri doğrultusunda granite şekil veren GRANİTAŞ, sektörün öncüsü konumundadır.

Granitaş Bilecik fabrkasından sonra ocaklarının yakınına kurmuş olduğu Bergama, Kırşehir, Aksaray ve Sivrihisar fabrikaları ile 1. 000. 000 m2 üretim kapasitesine ulaşmıştır. Üretimini yurt içinde pazarlamanın yanısıra yaptığı dünya standartlarındaki üretim ile Rusya, İngiltere, Türki Cumhuriyetler, Almanya, Hollanda, Bulgaristan, Kosova, Romanya, Arnavutluk, Makedonya, Endonezya, Ukrayna,İsveç,Avusturya,Cibuti,Bosna Hersek ve Irak gibi ülkelerin yer aldığı dış pazarlara da ihracat yapmaktadır.

Granitaş ülkemizde yeni bir ürün olan graniti tanıtmak ve kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla Afyon, Ankara, Antalya, Bilecik, Bursa, Gaziantep, İstanbul/Kartal/Pendik/Silivri, İzmir, Kırşehir ,Konya,Ordu olmak üzere toplam 11 ilde satış merkezleri açarak granitçi meslektaşlarına daha yakından hizmet vermeye başlamıştır.
Company Video
Firma Tanıtım Vidyosu Eklenmemiştir.
Application Photos
   
Other Photos

References
Firma referansları eklenmemiş.
Advertise
Firma ilanları eklenmemiştir.
`Machinery Promotion Group` has contributed to the construction of TummerWeb Portal
1
Turkish Marble, Natural Stone and Machinery Manufacturers Association | © 2008 | Legal Notices and Terms of Use | Site Map | Content Management CMS
Turan Gunes Bulvari 701. Sok. No: 8 / 3 - Cankaya - Yildiz / ANKARA - TURKEY Phone: +90 (312) 440 83 63 Fax: +90 (312) 440 80 83